Kurzy a workshopy

Aktuální nabídka kurzů a workshopů

KURZ: ZAČÍNÁME VAŘIT ZDRAVĚ

KURZ: ZAČÍNÁME VAŘIT ZDRAVĚ

VÍKENDOVÝ KURZ PRO VŠECHNY, KDO CHTĚJÍ RYCHLE ZÍSKAT INFORMACE A NAUČIT SE ZÁKLADY ZDRAVÉHO VAŘENÍ

V.I.P. KURZ PRO MALÝ POČET LIDÍ, VE KTERÉM JE VÍCE PROSTORU PRO INDIVIDUÁLNÍ PRÁCI!

Kurz je postavený na pochopení základních principů zdravého stravování ve všech důležitých souvislostech a praktických základech od jednoduchých snídaní, přes praktické svačiny do školy či do práce až po rychlé obědy a večeře. Rozšíříte si obzory, co všechno si můžete doma jednoduše vařit a přenastavit tak svůj současný jídelníček.

CO SE NA KURZU NAUČÍTE

- naučím vás dobře, chutně, jednoduše a zdravě vařit. Poznáte, jak se připravují jednotlivá základní jídla, co se dá čím nahradit, kde se dá co koupit a jaké principy dodržovat.
- naučíte se spoustu moderní výživové teorie a tisíciletá moudra z východu – to, co jste o výživě možná ještě neslyšeli
- pochopíte rozdílnosti konstitučních typů a jak je pro vás dobré se stravovat
- naučíte se improvizovat v kuchyni se zdravými potravinami

Termín kurzu: 12.9.2020 - 13.9.2020,  / REZERVACE ZDE
Cena: 3800,- Czk
Doba trvání: 12.9.2020 (sobota), 10:00 - 17:00 (7 hod.)
13.9.2020 (neděle), 9:00 - 14:00 (5 hod.)

číst více

WORKSHOP: VÁNOČNÍ CUKROVÍ

WORKSHOP: VÁNOČNÍ CUKROVÍ

TENTO KURZ JE INSPIRACÍ PLNOU SLADKÝCH A SLANÝCH DOBROT, KTERÝMI SI OBOHATÍTE VÁNOČNÍ STŮL. POJĎTE ZAŽÍT DEN PLNÝ SPOLEČNÉHO TVOŘENÍ A ZDRAVÉHO VÁNOČNÍHO CUKROVÍ!

Kurz tvoření vánočního cukroví ovlivněného českými i východními tradicemi. Budeme používat nerafinované vstupní suroviny a vytvoříme spoustu skvělých chutných dobrot. Pečené i „raw“, lepkové i bezlepkové. Bohaté na výživné látky, zdravé tuky, minerály a vlákninu. Hrát si budeme i s kořením, které nám pomůže tyto výživné dobroty lépe strávit! Poznáte kombinace a principy, které užijete při tvoření sladkých dezertů po celý rok! 

CO NA KURZU ZAŽIJETE

- tvoření a ochutnávání nejenom cukroví
- slané chuťovky na svátečním stole
- zdravá výživa v širokých souvislostech
- samozřejmostí jsou vytištěné receptury
- ochutnávka domů

Termín workshopu: 27. 11. 2020, 17.00 – 21:00 h. / REZERVACE ZDE
Cena: 1800,- Czk

Doba trvání: 17:00 - 21:00 hod (4 hod.)
 

číst více

MONTESSORI HRÁTKY pro děti i dospělé - 2020/2021

MONTESSORI HRÁTKY pro děti i dospělé - 2020/2021

Montessori metoda respektuje vývoj každého dítěte a svobodnou formou konkrétních činností (formou her) rozvíjí svoji osobu a sociální dovednosti. Metoda bere ohled na volný a přirozený projev dětí, učí je jednání sami za sebe a převzetí zodpovědnosti. Dítě má možnost volit si takovou činnost, kterou chce provádět a přechod mezi prací a hrou je nenápadný. Metoda respektuje následování vnitřního zákonu dětí, udává pravidla ke slušnému chování a pořádku, zároveň každé dítě je bráno jako součást celku a důležitost jeho potřeb a zájmů je rovnocenná a neoddělitelná.

POLOLETNÍ KURZY jsou tematicky a časově upřesněny v rezervačním systému.
Cena lekce je 120 Kč, kurzovné za pololetí s možností 3 náhrad. Lekce je 45 min.

MONTESSORI HRÁTKY - děti - 1-1,5 roku ST: REZERVACE ZDE
MONTESSORI HRÁTKY - děti 1,5 - 3 roky ST: REZERVACE ZDE

číst více

Baby/mama jóga: 8 týdnů – 4 měsíce

Baby/mama jóga: 8 týdnů – 4 měsíce

Jedná se o lekci v délce 45 minut, která je zaměřená na maminky (zdravé a připravené na cvičení) a miminka od zhruba od osmi týdnů do 4 měsíců. Lekce je připravena pro ty, které nechtějí jen tak sedět doma a touží po kolektivu, po cvičení a protažení. Cvičební hodina je uzpůsobena fyziologickému vývoji dítěte a v jejím průběhu si zacvičí nejen miminka, ale také maminky, které jsou se svým dítětem v úzkém propojení.

číst více

Baby/mama jóga: 4 měsíce – 1 rok

Baby/mama jóga: 4 měsíce – 1 rok

Lekce trvá 45 minut a je určena maminkám a miminkům, která jsou již akčnější a aktivně se plazí či lezou. Během hodiny budeme zpívat, jógovat, zaměřovat se na jemnou i hrubou motoriku a aktivně pracovat a „blbnout“ s miminky. Hodina je koncipována a přizpůsobena správnému psychomotorickému vývoji dítěte a upravena tak, aby vyhovovala dovednostem a nově nabytým možnostem našeho dítěte.

číst více

Junior jóga: 3–6 let

Junior jóga: 3–6 let

Dětská jóga trvá 60 minut a je koncipována hravou formou, kde rozvíjíme mysl i tělo našich dětí. Dětská jóga je zprostředkována hravou formou příběhu, který děti cvičením provází. Ásany provádějí duší i tělem a připodobňují se různým zvířátkům nebo postavám, kdy napodobují okolní svět a děti tak podněcují svoji kreativitu a fantazii.

číst více

School jóga: 6–12 let

School jóga: 6–12 let

School jóga trvá 60 minut a je koncipována hravou formou, kde rozvíjíme mysl i tělo našich dětí. Dětská jóga je zprostředkována hravou formou, která děti cvičením provází. Děti tak podněcují svoji kreativitu a fantazii. Děti učíme aktivnímu zapojení se a zdravému pohybu, kdy poznáváme naše tělo a zažíváme různá dobrodružství.

číst více