Novinky

Mimořádné opatření v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace způsobené novým koronaviem v Evropě

Vážení dospělí i rodiče, pokud se budete vracet z rizikových oblastí, snažně Vás žádáme, abyste nechali sebe i své děti po návratu v domácí péči po dobu minimálně dvou týdnů. Aktuální mapu rizikových oblastí můžete nalézt na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR (www.mzcr.cz).

Současně Vás chceme informovat o tom, že jsme učinili hygienická opatření jako je například denní sanitační úklid všech prostor včetně omývání drobných předmětů nebo častější mytí rukou. Zavedli jsme také přísnější pravidla týkající se zdravotního stavu dospělých i dětí. Projevuje-li tedy dospělý, nebo dítě či žák, sebemenší příznaky nemoci, ať už se jedná o mírný kašel či nachlazení, nebude přijat do kurzu, nebo lekce. Pokud se v průběhu dne objeví jakýkoli příznak nemoci u dětí/žáků, bude dítě/žák v karanténě do příjezdu rodičů.

Děkujeme za pochopení

S úctou team
Infinity yoga space

MANTRY A MEDITACE

K poznávání našich vnitřních energií budeme používat jedny z nejúčinnějších prostředků a to mantry, zvuky i vibrace. Na hudbu budeme nazírat jako na hlubší médium, které tvůrčím způsobem propojí naše individuální bytí s universální vesmírnou existencí. Využijeme zde jednu z přímých cest vedoucí k vnitřní transformaci, hlubšímu poznání sebe samých a k celkové harmonizaci.

Lekce začínají od 11.11.
Lekce vede: Petra Haidlová (certifikovaná lektorka jógy a jógové terapie) 
REZERVUJTE SE UŽ TEĎ

MANTRY A MEDITACE

číst více

12