Otevřené lekce

Člověk jakožto individualita hledá rovnováhu a harmonii v našem bytí i konání.
Nabízím tematicky zaměřené lekce, z nichž si lze vybrat takovou, která nejlépe vyhovuje Vašim potřebám. Je zde možno vyzkoušet bohaté variace témat, kde můžete objevovat další rozměry jógy a její přesahy v běžném životě.

Na všechny otevřené lekce si lze zapůjčit veškeré jógové pomůcky (podložku na jógu, bolstry, bločky, pásky, deku), které jsou k dispozici ve studiu.

Na všechny otevřené lekce je třeba se předem přihlásit přes rezervační systém.
Platba se provádí na místě nebo převodem, dle Vašich preferencí.
Rezervace je závazná v souladu s podmínkami, jejichž přijetí svou rezervací potvrzujete.
Pokud na lekci nemůžete přijít, je nutné včas zrušit rezervaci, nebo uhradit 100% výši ceny lekce převodem.

Jóga pro zdravá záda

Jóga pro zdravá záda

V lekcích jógy pro zdravá záda předcházíme případným disbalancím, které vznikají z jednostranného stereotypního přetížení nebo nevhodného sezení. V praxi se věnujeme základům správného pohybu, které propojujeme s dechem. Pracujeme s vědomým nastavením těla, rozvíjíme vhodné pohybové návyky. Do lekcí jsou přidány i vhodné terapeutické cviky.

číst více

PÁNEVNÍ DNO – jóga pánevního dna

PÁNEVNÍ DNO – jóga pánevního dna

Jedná se o jemnou jógu, která je zaměřená na posílení a aktivní zapojování a práci se svaly, které se váží na pánevní dno.  

Svaly pánevního dna hrají důležitou roli v životě každé ženy a mají zásadní vliv na zdraví. Jsou však ukryté hluboko uvnitř těla a většina žen si tak není vědoma jejich existence, takže jim nevěnuje dostatečnou pozornost.

číst více

DETOX JÓGA – očista těla i mysli

DETOX JÓGA – očista těla i mysli

Tato lekce jógy se zaměřuje na detoxikaci našeho těla a očistu našeho těla i mysli. Spojením prvků hathajógových krijí, pránájámy, ásán a jógových technik otevíráme prostor pro odevzdání starého, nepotřebného materiálu a připravujeme ho pro přijetí nové energie. V lekcích pracujeme také s řízenými relaxačními i meditačním technikami.

číst více

ČAKRA FLOW

ČAKRA FLOW

Čakry lze chápat jako jemnohmotná energetická místa či pole, která pomáhají a ovlivňují tělesné systémy na fyzické i emoční úrovni. Ovlivňují nás samotné, ale zároveň působí i na naše okolí.
Jedná se o jakési energetické pole, jemný přenašeč signálu, který pracuje s vibracemi a podporuje individuální tělesné systémy na fyzické i psychické úrovni – ty propojuje v rámci univerza. Práce s čakrami se může projevit na více úrovních, a to jak v myšlence, emocích, mentálních schopnostech, instinktech, také ve hmotě.

číst více

Hatha jóga pro začátečníky a mírně pokročilé

Hatha jóga pro začátečníky a mírně pokročilé

V lekcích klasické hatha jógy se setkáme s pomalým, vědomým provedením pohybu, který propojujeme s dechem.  Pracujeme s protažením, uvolněním, posílením našeho těla. Jde také o plynulost a návaznost cviků v rámci pohybů, dále se zaměřujeme na výdrž v pozicích a na práci s dechem. Vše nenásilně, v rámci našich možností.

číst více

Baby/mama jóga: 8 týdnů – 4 měsíce

Baby/mama jóga: 8 týdnů – 4 měsíce

Jedná se o lekci v délce 45 minut, která je zaměřená na maminky (zdravé a připravené na cvičení) a miminka od zhruba od osmi týdnů do 4 měsíců. Lekce je připravena pro ty, které nechtějí jen tak sedět doma a touží po kolektivu, po cvičení a protažení. Cvičební hodina je uzpůsobena fyziologickému vývoji dítěte a v jejím průběhu si zacvičí nejen miminka, ale také maminky, které jsou se svým dítětem v úzkém propojení.

číst více

Baby/mama jóga: 4 měsíce

Baby/mama jóga: 4 měsíce

Jedná se o lekci, která trvá 45 minut a je určena maminkám a miminkům v období, kdy už mají dostatek sil na fungování na bříšku a pasou koníky, až po fázi, kdy se začínají plazit.

číst více

Baby/mama jóga: 4 měsíce – 1 rok

Baby/mama jóga: 4 měsíce – 1 rok

Lekce trvá 45 minut a je určena maminkám a miminkům, která jsou již akčnější a aktivně se plazí či lezou. Během hodiny budeme zpívat, jógovat, zaměřovat se na jemnou i hrubou motoriku a aktivně pracovat a „blbnout“ s miminky. Hodina je koncipována a přizpůsobena správnému psychomotorickému vývoji dítěte a upravena tak, aby vyhovovala dovednostem a nově nabytým možnostem našeho dítěte.

číst více

Baby/mama jóga: 1–1,5 roku

Baby/mama jóga: 1–1,5 roku

Lekce trvá 45 minut a je určena maminkám a batolat, která jsou již akčnější a aktivně se pokoušejí o chůzi nebo již chodí kolem nábytku. Z batolat se stávají junioři, kteří touží po volném pohybu a akci.

číst více

Baby/mama jóga: 1,5–3 roky

Baby/mama jóga: 1,5–3 roky

Jedná se o lekci v délce 45 minut, zacílenou na maminky a jejich juniory, kteří již samostatně chodí. Cvičební lekce jsou postaveny jako společná jógová praxe, a to zábavnou formou her, říkanek, sestav, které rozvíjejí dětskou představivost, a postupně se připravujeme na osamostatnění dětí.

číst více

Baby/mama jóga: 3–6 let

Baby/mama jóga: 3–6 let

Dětská jóga trvá 60 minut a je koncipována hravou formou, kde rozvíjíme mysl i tělo našich dětí. Dětská jóga je zprostředkována hravou formou příběhu, který děti cvičením provází. Ásany provádějí duší i tělem a připodobňují se různým zvířátkům nebo postavám, kdy napodobují okolní svět a děti tak podněcují svoji kreativitu a fantazii.

číst více

School jóga: 6–9 let

School jóga: 6–9 let

School jóga trvá 60 minut a je koncipována hravou formou, kde rozvíjíme mysl i tělo našich dětí. Dětská jóga je zprostředkována hravou formou, která děti cvičením provází. Děti tak podněcují svoji kreativitu a fantazii. Děti učíme aktivnímu zapojení se a zdravému pohybu, kdy poznáváme naše tělo a zažíváme různá dobrodružství.

číst více