Otevřené lekce

Přihlašování na dětské lekce

Rádi byste pro své děti jedinečné lekce, kde lektoři respektují osobnost Vašeho dítěte a zároveň milým přístupem, bez stresu vedou k hezkým výsledkům a rozvíjí znalostmi a dovednostmi Vaše dítko zajímavými nápady a způsoby?

V současné době probíhá NÁBOR DĚTÍ (v doprovodu rodičů i bez) týkající se otevřených lekcí a kurzů dětské baby/mama jógy + junior jógy a school jógy.

Nábor probíhá do 20. 8. 2019, poté, dle zájmu a počtu přihlášených, by měly být upřesněny lekce tematicky a časově v rezervačním systému.

V případě zájmu prosím uveďte do předmětu DĚTSKÁ JÓGA, poté jméno dítěte, věk, fyziologickou zdatnost = tematickou skupinu a její název (psychomotorický vývoj a jeho fázi – což by měla obsahovat námi uvedená věková skupina názvem i obsahem, to je uvedeno v otevřených lekcích), případně Vaše časové možnosti.

Věková skupina bude otevřena v případě zájmu minimálně tří zúčastněných.

Přihlásit se můžete přes formulář, nebo se můžete zeptat na jakékoliv otázky na info@infinityogaspace.cz.

Cena lekce je 120 Kč, kurzovné za pololetí s možností náhrad. Lekce je 45 min.

Otevřené lekce

Člověk jakožto individualita hledá rovnováhu a harmonii v našem bytí i konání.
Nabízím tematicky zaměřené lekce, z nichž si lze vybrat takovou, která nejlépe vyhovuje Vašim potřebám. Je zde možno vyzkoušet bohaté variace témat, kde můžete objevovat další rozměry jógy a její přesahy v běžném životě.

Na všechny otevřené lekce si lze zapůjčit veškeré jógové pomůcky (podložku na jógu, bolstry, bločky, pásky, deku), které jsou k dispozici ve studiu.

Na všechny otevřené lekce je třeba se předem přihlásit přes rezervační systém.
Platba se provádí na místě nebo převodem, dle Vašich preferencí.
Rezervace je závazná v souladu s podmínkami, jejichž přijetí svou rezervací potvrzujete.
Pokud na lekci nemůžete přijít, je nutné včas zrušit rezervaci, nebo uhradit 100% výši ceny lekce převodem.

Voňavá Yin jóga

Voňavá Yin jóga

Uvolnit se, vypnout, protáhnout, naprosto p(r)ocítit své tělo, naladit se na sebe, vnímat jemnou vůni olejíčků, být tady, být teď, v sobě, u sebe, ve svém prostoru, relaxovat a uvolnit se. 
V Yin józe setrváváme v pozicích delší dobu, učíme se rozpouštět bloky, pracovat s myslí, posouvat své hranice, protáhnout svaly, prodýchat se k harmonii, ale hlavně se učíme si to celé užít a v pozicích – tedy svém soukromém prostoru, setrvávat s jemným úsměvem na rtech.

Netradičně tradiční Hatha jóga

Netradičně tradiční Hatha jóga

Prý se tomu říká Flow, tedy proudění či plynutí, které nás ponoří do praxe tradiční Hatha jógy, ve které nebudou chybět ásany, meditace ani práce s dechem. Ovšem to celé zabalíme do příjemného plynulého toku energie našich těl a ásanám dáme jemně taneční nádech.

NÁDA JÓGA = jóga zvuku

NÁDA JÓGA = jóga zvuku

K poznávání našich vnitřních energií budeme používat jedny z nejúčinnějších prostředků a to mantry, zvuky i vibrace. Na hudbu budeme nazírat jako na hlubší médium, které tvůrčím způsobem propojí naše individuální bytí s universální vesmírnou existencí. Využijeme zde jednu z přímých cest vedoucí k vnitřní transformaci, hlubšímu poznání sebe samých a k celkové harmonizaci.

číst více

Jóga pro zdravá záda

Jóga pro zdravá záda

V lekcích jógy pro zdravá záda předcházíme případným disbalancím, které vznikají z jednostranného stereotypního přetížení nebo nevhodného sezení. V praxi se věnujeme základům správného pohybu, které propojujeme s dechem. Pracujeme s vědomým nastavením těla, rozvíjíme vhodné pohybové návyky. Do lekcí jsou přidány i vhodné terapeutické cviky.

číst více

PÁNEVNÍ DNO – jóga pánevního dna

PÁNEVNÍ DNO – jóga pánevního dna

Jedná se o jemnou jógu, která je zaměřená na posílení a aktivní zapojování a práci se svaly, které se váží na pánevní dno.  

Svaly pánevního dna hrají důležitou roli v životě každé ženy a mají zásadní vliv na zdraví. Jsou však ukryté hluboko uvnitř těla a většina žen si tak není vědoma jejich existence, takže jim nevěnuje dostatečnou pozornost.

číst více

DETOX JÓGA – očista těla i mysli

DETOX JÓGA – očista těla i mysli

Tato lekce jógy se zaměřuje na detoxikaci našeho těla a očistu našeho těla i mysli. Spojením prvků hathajógových krijí, pránájámy, ásán a jógových technik otevíráme prostor pro odevzdání starého, nepotřebného materiálu a připravujeme ho pro přijetí nové energie. V lekcích pracujeme také s řízenými relaxačními i meditačním technikami.

číst více

ČAKRA FLOW

ČAKRA FLOW

Čakry lze chápat jako jemnohmotná energetická místa či pole, která pomáhají a ovlivňují tělesné systémy na fyzické i emoční úrovni. Ovlivňují nás samotné, ale zároveň působí i na naše okolí.
Jedná se o jakési energetické pole, jemný přenašeč signálu, který pracuje s vibracemi a podporuje individuální tělesné systémy na fyzické i psychické úrovni – ty propojuje v rámci univerza. Práce s čakrami se může projevit na více úrovních, a to jak v myšlence, emocích, mentálních schopnostech, instinktech, také ve hmotě.

číst více

Hatha jóga pro začátečníky a mírně pokročilé

Hatha jóga pro začátečníky a mírně pokročilé

V lekcích klasické hatha jógy se setkáme s pomalým, vědomým provedením pohybu, který propojujeme s dechem.  Pracujeme s protažením, uvolněním, posílením našeho těla. Jde také o plynulost a návaznost cviků v rámci pohybů, dále se zaměřujeme na výdrž v pozicích a na práci s dechem. Vše nenásilně, v rámci našich možností.

číst více

Baby/mama jóga: 8 týdnů – 4 měsíce

Baby/mama jóga: 8 týdnů – 4 měsíce

Jedná se o lekci v délce 45 minut, která je zaměřená na maminky (zdravé a připravené na cvičení) a miminka od zhruba od osmi týdnů do 4 měsíců. Lekce je připravena pro ty, které nechtějí jen tak sedět doma a touží po kolektivu, po cvičení a protažení. Cvičební hodina je uzpůsobena fyziologickému vývoji dítěte a v jejím průběhu si zacvičí nejen miminka, ale také maminky, které jsou se svým dítětem v úzkém propojení.

číst více

Baby/mama jóga: 4 měsíce

Baby/mama jóga: 4 měsíce

Jedná se o lekci, která trvá 45 minut a je určena maminkám a miminkům v období, kdy už mají dostatek sil na fungování na bříšku a pasou koníky, až po fázi, kdy se začínají plazit.

číst více

Baby/mama jóga: 4 měsíce – 1 rok

Baby/mama jóga: 4 měsíce – 1 rok

Lekce trvá 45 minut a je určena maminkám a miminkům, která jsou již akčnější a aktivně se plazí či lezou. Během hodiny budeme zpívat, jógovat, zaměřovat se na jemnou i hrubou motoriku a aktivně pracovat a „blbnout“ s miminky. Hodina je koncipována a přizpůsobena správnému psychomotorickému vývoji dítěte a upravena tak, aby vyhovovala dovednostem a nově nabytým možnostem našeho dítěte.

číst více

Baby/mama jóga: 1–1,5 roku

Baby/mama jóga: 1–1,5 roku

Lekce trvá 45 minut a je určena maminkám a batolat, která jsou již akčnější a aktivně se pokoušejí o chůzi nebo již chodí kolem nábytku. Z batolat se stávají junioři, kteří touží po volném pohybu a akci.

číst více

Baby/mama jóga: 1,5–3 roky

Baby/mama jóga: 1,5–3 roky

Jedná se o lekci v délce 45 minut, zacílenou na maminky a jejich juniory, kteří již samostatně chodí. Cvičební lekce jsou postaveny jako společná jógová praxe, a to zábavnou formou her, říkanek, sestav, které rozvíjejí dětskou představivost, a postupně se připravujeme na osamostatnění dětí.

číst více

Junior jóga: 3–6 let

Junior jóga: 3–6 let

Dětská jóga trvá 60 minut a je koncipována hravou formou, kde rozvíjíme mysl i tělo našich dětí. Dětská jóga je zprostředkována hravou formou příběhu, který děti cvičením provází. Ásany provádějí duší i tělem a připodobňují se různým zvířátkům nebo postavám, kdy napodobují okolní svět a děti tak podněcují svoji kreativitu a fantazii.

číst více

School jóga: 6–12 let

School jóga: 6–12 let

School jóga trvá 60 minut a je koncipována hravou formou, kde rozvíjíme mysl i tělo našich dětí. Dětská jóga je zprostředkována hravou formou, která děti cvičením provází. Děti tak podněcují svoji kreativitu a fantazii. Děti učíme aktivnímu zapojení se a zdravému pohybu, kdy poznáváme naše tělo a zažíváme různá dobrodružství.

číst více