Individuální lekce

Jsou určeny těm, kteří potřebuji osobní, individuální přístup k řešení určité konkrétní problematiky.

  • Na úvodním setkání probereme vše důležité na osobní úrovni, co se týká fyzického těla, úrovně emocí a psychiky. Budeme se zabývat také mentální rovinou a v neposlední řadě je potřeba zmínit i energetické, duchovní tělo.
  • Provedu tedy celkovou diagnostiku od postury těla a jeho neduhů, postupovat budu přes identifikaci dechové roviny a způsobu používání dechu. Následně navrhnu možná řešení v rámci kompenzací problémů nejen na fyzické úrovni, ale také na úrovni mentální, tedy psychiky.
  • Poté začněme pracovat na veškerých nerovnováhách, které Vás zatěžují, abychom je eliminovali nebo úplně odstranili.
  • Bude Vám sestavena jógová praxe formou jógové terapie přesně na míru, tak že budeme přímo pracovat s konkrétní problematikou.
  • Velmi důležitým aspektem zde je Váš záměr a to, jak s danými možnostmi chcete dál nakládat. Dostanete zde zpětnou vazbu, která dále bude sloužit k Vašemu osobnímu rozvoji.

Rezervace individuálních lekcí

Na soukromou lekci je třeba objednat se telefonicky, nebo emailem. Termín nemusí být k dispozici ihned.

Individuální lekci lze absolvovat jednorázově či na pravidelné bázi. Termínově mají přednost pravidelní účastníci. Při rezervaci jednorázové praxe se může stát, že budete muset chvíli počkat. Volný termín nemusí být ihned k dispozici.

Ceny lekcí naleznete zde.

V pravidelných hodinách jógové terapie se střídají povídající návštěvy s hodinami fyzické a mentální praxe. Pracujeme zde s tělem, pohybem, myslí, meditací, imaginací. V rámci jógové terapie je možno poradit se o uspořádání Vašeho dne, vhodné stravě, jógových technikách na konkrétní téma a celkové praxi během dne.

V hodinách akceptuji Vaše stávající možnosti a snažím se vždy najít nejvhodnější varianty ásan a dalších technik tak, aby vše bylo přizpůsobeno přesně na míru a dle Vašich potřeb. V případě potřeby dotykem uvolňuji bloky či zatuhlá místa konkrétních svalů.

Pracuji s aromaterapií, vonnými oleji, mastmi, kadidly i vykuřovadly pro očistu vnitřního i vnějšího prostředí.

Individuální lekce jógové terapie nenahrazují lékařskou, psychiatrickou či psychologickou péči tam, kde je nezbytně nutná a nevyhnutelná.