Jóga na vodě

Máte rádi jógu, vodu, léto a sluníčko? Pokud ano, tak jóga na Paddleboardech je tu přesně pro Vás. V současnosti se těší tato disciplína velké oblibě a získává si čím dál tím více příznivců. Je to příjemné zpestření Vaší praxe v letních měsících, které Vám rozhodně zlepší náladu. Paddleboard jógu využívají i muži.

Již nemusíte trávit čas v uzavřených prostorech studií během krásných, teplých, letních dnů, ale můžete si užívat krás přírody v přímém přenosu. Je zde prostor pro vnímání zpěvu ptáků, šumění větru a propojení se se všemi živly, ale i elementy světa. Vychutnáváme si plnými doušky nejen teplé paprsky sluníčka, ale nadýcháme se také čerstvého vzduchu, svlažíme nohy v chladivé vodě a celkově čerpáme energii nejen z krás přírody, ale také z praktikovaného cvičení.

Dozajista zanecháte veškeré starosti ta tam, zklidníte svoji mysl, zpevníte své vnitřní svaly, a budete žít přítomným okamžikem nejen pro to, že budete potřebovat udržet balanc.

Paddleboard jóga je klasická Hatha jóga, která spočívá v provádění klasických jógových pozic a sestav na ploše surfového prkna. Jde o letní relaxaci na vodě. Spojení příjemného s užitečným. Propojení zábavy a práce nejen s vlastním tělem, ale i myslí.

Při cvičení musí lidé více dbát na udržování rovnováhy a preciznost prováděných cviků, protože voda je živel. Hýbe se, a spolu s ní i surfové prkno. Při ztrátě koncentrace maximálně spadnete do vody a příjemně se osvěžíte.

Lekce pro začátečníky

Jsou koncipované tak, aby si klient/ka užil/a cvičení a pozice nebyly příliš náročné na technické provedení i rovnováhu. (šavásana – leh na zádech, kočka, kleště, rotace v sedě, sfinga, apod.)

Lekce pro pokročilejší

Jsou koncipované tak, aby si i zkušený jogín přišel na své. (Z nabízených pozic si můžete vyzkoušet například prkno, loďku, bojovníka, velblouda, pluh, svíčku, stoj na hlavě, apod.)

Tak neváhejte a pojďte se přihlásit! Půjčení paddleboardu je zahrnuto v ceně (viz ceník).

Opravdu není čeho se bát, Paddleboard jóga je zábava a surfové prkno je mnohem stabilnější, než se na první pohled zdá.

Těšíme se na Vaši účast
Namasté
OM